+90 (312) 395 7935
  • Engilish Dil

Kurumsal

Firmamız Hakkında

Faaliyetine 2005 yılında EROVA ELEKTRİK OTOMASYON İNŞ.TAHH.MAKİNA DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. olarak başlayan; fabrikaların, imalatçıların, büyük-küçük işletmelerin elektrifikasyon işlerini üstlenen genç ve dinamik bir şirkettir. 
Ankara ve diğer çevre illere elektrik malzemesi satışını gerçekleştiren EROVA ELEKTRİK OTOMASYON İNŞ.TAHH.MAKİNA DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ.  üstlendiği projeler ve kazandığı saygınlığı ile kısa sürede güçlü bir konuma gelmiştir. 
Tecrübeli ve gelişen kadrosuyla ileri teknolojiyi birleştiren EROVA ELEKTRİK  OTOMASYON   İNŞ.TAHH.MAKİNA DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. elde ettiği güven ve destekle, her an gelişen ve Türkiye nin gelişmesine de katkıda bulunan işletmelerin elektrik malzemesi teminine ve otomasyon sistemleri faaliyetlerine cevap vermektedir. EROVA ELEKTRİK OTOMASYON İNŞ.TAHH.MAKİNA DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. in izlemiş olduğu politikanın temel özelliği; değişen pazar şartlarına uygun olarak zengin ürün çeşitliliği ile kullanılan kaynakların, ekonomik ve verimliliği arttırıcı yönde olması, kaliteyi en üst düzeye taşıyarak karlılığı arttırmasıdır.

HEDEFİMİZ; 

EROVA ELEKTRİK OTOMASYON İNŞ.TAHH.MAKİNA DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. olarak tüm müşterilerimizin, sınırsız ürün ve sorunsuz hizmet beklentilerini, sürekli iyileşen performansımızla zamanında karşılamaktır.
MİSYONUMUZ;

EROVA ELEKTRİK OTOMASYON İNŞ.TAHH.MAKİNA DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. sürekli değişip/gelişen ülke ekonomisinde, çeşitli ürün grupları ve gerçekleştirdiği kaliteli hizmet anlayışıyla, her geçen gün kendini daha da yenileyerek dışa açılma hedefini misyon olarak kabul etmiştir.
TEMEL İLKELERİMİZ;

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, 
Kaliteli ve verimli çalışmak,
Üstlenilen her işi aynı titizlik ve önemle yerine getirmek, 
İş ahlakının temel değerlerine sahip çıkmak